Thursday, 23 August 2012

The History of Whoo Gongjinhyang Seol Brightening Gel

The History of Whoo Seol
Według producenta

Seol znaczy śnieg. Cała linia kosmetyczna Seol bazuje na składnikach medycyny orientalnej i jej głównym przeznaczeniem jest: redukcja nadmiernej pigmentacji, usuwanie toksyn, usuwanie obumarłych komórek i głębokich zanieczyszczeń oraz rozjaśnienie skóry twarzy. Organiczne pochodzenie składników pozwala na głębszą penetrację skóry, rozświetlając ją od wewnątrz. Produkty z tej serii są delikatne, łatwe w aplikacji i szybko wchłaniające się bez pozostawiania lepkiej warstwy na skórze , nie powodując jednocześnie jej przesuszenia. Naturalne aminokwasy i orientalne zioła ułatwiają pozbycie się nadmiaru melaniny a ekstrakt z dzikiej chryzantemy pomaga rozświetlić oraz rozjaśnić tonacji skóry twarzy.

Seria przeznaczona dla wszystkich, niezależnie od wieku.


Peeling enzymatyczny? Żel wcieramy w skórę twarzy do czasu zupełnego wchłonięcia i "zrolowania" się. Pytanie czy pozostałości po wcieraniu to obumarły naskórek? Chyba tak. Żel daje efekt pięknie nawilżonej, niesamowicie gładkiej skóry - niemalże jak po peelingu mechanicznym. Ułatwia wchłanianie kremów i wydaje się odblokowywać pory.Świetny kosmetyk! Byłabym w stanie zastąpić nim ulubioną mikrodermabrazję (drogeryjną) gdyż działa bardzo podobnie, a bez podrażniania skóry twarzy i efektu buraka na twarzy.

 Peeling zajmuje 2-3 minutki.
Efekt: odświeżona, wygładzona skóra, gotowa na wchłonięcie kremu.
Zapach bardzo delikatny, znika bardzo szybko.
Skuszę się kiedyś na pełnowymiarowe opakowanie :)  1ml na 1 użycie.
Stosować max. 2 razy w tygodniu.

Brightening Gel był  z początku do kupienia tylko w zestawie z Jinaek Essence Program, jednak ostatnio można go dorwać osobno.

Do mnie przyleciał w zestawie z Brightening Cleansing Foam


Podobno ma wzmacniać efekt rozjaśniający pozostałych kosmetyków linii Seol i rozjaśniać sam w sobie. Jak widać na drugim zdjęciu - rozświetla skórę, likwidując skutecznie szary odcień. Ale głównym jego zadaniem jest usuwanie obumarłego naskórka ze skóry twarzy i tutaj sprawdza się wyśmienicie.

Kolejny kosmetyk z efektem "instant"

Ocena: 10/10


No comments:

Post a Comment