Saturday, 25 May 2013

Lush Veganese ConditionerJedna z nielicznych odżywek do włosów produkcji Lush'a, bez lanoliny...w związku z tym, idealny wybór dla osób z włosami szybko przetłuszczającymi się.
Można nakładac na skórę głowy.
Zmiękcza włosy i delikatnie, lekko odżywia. Ne obkleja włosa.
Nie jest zabardzo pomocna jeśli chodzi o rozczesywanie włosów po umyciu (mam włosy długie)...w tym celu stosuję wodę różaną :) Po prostu dobra, naturalna odżywka, która nie wyczaruje cudów na głowie, ale za to nawilży włosy na przyzwoitym poziomie, bez obciążania. 
Pachnie przyjemnie owocowo z wyraźną nutą cytrusową .... ale nie wyjątkowo.
Zużywam drugie  500ml...ale szukam czegoś mocniej nawilżającego
.
Zastanawiam się czy twarda woda może mieć wpływ na działanie tej odżywki..i prawdopodobnie ma - inna dzielnica miasta = inna woda i kosmetyki do włosów zaczynają działać zupełnie inaczej.
Gdybym nie była z niej zadowolona nie zużywałabym drugiej półlitrowej butli...ze zmianą mieszkania i dostawcy wody, muszę i dobrą odżywkę zmienić na coś innego.

Może i w tym przypadku Lush pomyśli kiedyś o pompce.
Ocena: 8/10

Quantitative Ingredients
Lavender Flower Infusion, Fresh Rosemary Infusion, Agar Agar Gel, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol & Sodium Lauryl Sulfate, Cetrimonium Bromide, Lemon Oil, Benzoin Resinoid, Fresh Organic Lemon Juice, *Citral, *Limonene, Perfume, Methylparaben

No comments:

Post a Comment